Recenze jiz existuje

Recenze

Robert Novotný
11.08.2010
Z dřívějších vlastních zkušeností jsem nabyl dojmu, že kvalitní stavební firmy neexistují. Všichni na začátku dobře hovoří o tom co umí, co dokázali, a že Vaše požadavky na stavební práce prostě nejsou žádný problém. Nakonec zjistíte, že perfektně umí akorát navyšovat finance. A co se týče samotné práce, neodborníci, amatéři a "dělníci" co tuto práci zrovna dělají poprvé. Proto bych rád touto cestou poděkoval stavební firmě Remys pana Myslivce, která mě vyvedla z omylu. - rychlý profesionální přístup - znalost daného oboru - komunikace (kdykoliv k dispozici) - kompletní podrobné vysvětlení všech provedených prací - každodenní přítomnost na stavbě (okamžitá kontrola jak pracovníků tak provedené práce) - kvalitní práce - slova nejsou pouze sliby (co p. Myslivec řekne to platí) Těchto pár bodů mě přesvědčilo o tom, že stavební profesionálové existují. Firmu Remys všem velice doporučuji.

Medricka
18.04.2010
Dobrý den, firma Remys u nás provedla výměnu části obkladů a opravu odpadu a byli jsme spokojeni, práce byla provedena přesně dle dohody, kvalitně a včas, ještě jednou děkujeme!

Dušan Kollár
19.10.2009
Opravdu náhodou jsem narazil na tuhle firmu a s klidným svědomím ji můžu vřele doporučit. V dnešní době narazit na seriózní firmu ve stavebnictví je jako hledat jehlu v kupce sena. Po tom co jsme si prošli celou stavbu rodinnného domu s různými firmami nejhorší byla firma co nám dělala vodo-topo-plyn to byl děs, působilo setkání s firmou Remys-stav jako balzám na duši. Serióznost, rychlost, ochota, preciznost. Prostě to jsme od stavební firmy požadovali. Jediné co mně mrzí, že nám dělali "jen" zámkovou dlažbu. Spolupracovat s touto firmou dřív asi bych si ušetřil spoustu nervů.

MICROWARW(tm),s.r.o.
07.10.2009
zadavatel: MICROWARE(tm), s.r.o. Litovická 38, Praha 6 provozovatel stavebních praci: fa. REMYS zakázka: výstavba a obložení schodišťové stěny Naše hodnocení: fa. Remys se umí velmi rychle přizpůsobit požadavkům odběratelů, je cenově přijatelná a dosahuje špičkových výsledků jak v kvalitě prováděných stavebních prací, tak i v rychlosti dodávek. !!! Doporučujeme!!!! Opravili, dostavěli a obložili za 2 dny schodišťovou stěnu. Majitel firmy, pan Myslivec, nám na zadaný projekt během pár hodin předložil cenově velmi přijatelnou kalkulaci, včetně jmenovitě rozepsaného materiálu a plánu práce. Vše bylo na 100% splněno. Děkujeme za spolupráci - MICROWARE(tm), s.r.o. jednatel firmy - Tomáš Macourek

Šárka Štěpánková
27.07.2009
Po předchozí kladné zkušenosti s firmou Remys jsme se pustili do pokračování na opravě fasády, která nebyla nijak jednouchá. Dům má složitý stavebně historický vývoj, na který bylo potřeba při opravě brát zřetel, navíc se nachází v památkové zóně, a tak oprava probíhala i pod dohledem památkářů. Fasáda se skládala od složitější štukové výzdoby okolo oken, přes různě tvarované římsy a dělící stříšky až po jednodušší hrubou omítku. Vše ale muselo být propojené tak, aby si každá část domu zachovala svou historickou tvář, ale aby zároveň dům působil jako celek. S tím si myslím, Remys poradil velice dobře. O tom, že se nejednalo o žádnou jednoduchou práci můžete přesvědčit ve fotogalerii. Přestože jsme na začátku byli přesvědčeni, že stavbu musí realizovat nějaká velká firma zvučného jména, která se specializuje na opravy historických fasád a firmu Remy jsme oslovili více méně náhodou právě díky předchozí spokojenosti s realizací jiných stavebních prací okolo domu, jsme dnes rádi, že jsme se do pokračování spolupráce pustili. Naši nevzhlednou, šedou a smutnou stavbu proměnili v jasný a veselý dům :-)

Šárka Štěpánková
24.03.2009
Firmu Remys-stav, jsem oslovila úplnou náhodou na stavbu zahradního schodiště a dokončení opěrné zdi ve svahu na začátku listopadu. Stavbu bylo potřena zrealizovat co nejrychleji vzhledem k rychle se blížící zimě. Majitel, pan Myslivec hned druhý den přijel na zaměření a ještě ten večer jsem měla rozpočet v mailu. Následovala rychlá realizace, která probíhala naprosto bez problémů a k naší spokojenosti. Pana Myslivce neodradilo ani nepříznivé počasí a každý den byl na stavbě navíc plný optimismu. Za celou dobu realizace jsem neslyšela fráze obvyklé u jiných řemeslníků, jako například: to bude těžký, teď se nám to zkomplikovalo a bude to dražší, počasí je špatný a termín dokončení se prodlouží, apod.. Toho si opravdu vážím. Díky perfektně odvedené práci a naší naprosté spokojenosti jsem se nebála oslovit ho i na další práce. Pro maximální spokojenost mohu firmu Remys-stav jen doporučit!

Remys
zednické a stavební práce zednické a stavební práce drobné řemeslné práce obkladačské práce pokládka zámkových dlažeb zhotovení omítekopravy fasád betonážerekonstrukce bytových jader rekonstrukce staveb montáž sádrokartónů malířské práce hodinový manžel úklidové práce
KONTAKT
Josef Myslivec
Plzeňská 231/10
150 00 Praha 5

IČO: 45006300
DIČ: CZ45006300

E-mail: jmysli@remys-stav.cz
Tel.: +420 773 525 274

   Remys

Josef Myslivec

KDE NÁS NAJDETE
Napsat recenzi