Recenze jiz existuje

Recenze

ZŠ Vokovice
06.06.2012
Vedení školy ZŠ Vokovice děkuje p. Josefu Myslivcovi za perfektně provedené stavební práce při úpravě třídy pro naše děti. Práce byla provedena nejen kvalitně, ale také rychle a zodpovědně. Také děkujeme za ochotu a vstřícnost.

Dagmar Musilová
20.05.2012
S prací a celkovým přístupem pana Myslivce jsem byla velmi spokojena. Pan Myslivec provedl vše, na čem jsme se dohodli, ve stanoveném termínu. Práci odvedl velmi kvalitně a se smyslem pro detail. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat šikovného řemeslníka, vím, kam se obrátit. Pana Myslivce mohu všem doporučit. P.S. Terasa je moc pěkná.

Ornest
20.05.2012
Firma REMYS reagovala jako jedna z prvních na moji poptávku na portálu nejremeslinici.cz. Jednání bylo rychlé a bezproblémové, výsledek práce k plné spokojenosti. Potěšila mne ochota přizpůsobit se mým časovým možnostem a přijet i o víkendu, ale i velmi slušné a přirozené vystupování a forma komunikace. Cena byla dodržena, práce probíhala rychle, bez jakýchkoli zbytečných prostojů či vymýšlení problémů, prakticky jsem o pánech ani nevěděl. Mohu jen doporučit, sám se na tuto firmu v budoucnosti rád znovu obrátím.

Rejlek
24.04.2012
Na jaře 2012 se Bytové družstvo Táborská 618 z Prahy 4 rozhodlo pro provedení rekonstrukcí na společných prostorách domu. Poptávali jsme především zednické a malířské práce a dále elektrikářskou činnost. Dům je poměrně velice starý, pochází z roku 1914 a poslední velká rekonstrukce proběhla v padesátých letech dvacáteho století a podle toho to taky vypadalo. Zvenku popraskaná fasáda, uvnitř domu chodby s popadaným štukem, deset vrstev maleb na sobě, trčící staré dráty, celkově značně zanedbaný stav. Nechali jsme si od několika firem udělat cenovou nabídku a nakonec jsme se rozhodli pro firmu zednictví Josef Myslivec z Prahy 5. Jeho cenová nabídka byla rozumná a navíc jsme jeho práci měli možnost u nás v domě jednou vidět, byť jen v rozsahu malé zakázky. Josef Myslivec je celkově sympatická a usměvavá česká postavička a jak jsme zjistili, jeho slovo platí. Nejen že během rekonstrukce v domě nenastaly žádné komplikace a byla dodržena navržená cena, ale všechny práce byly navíc provedeny v naplánovaném termínu, což se vidí už jen málokdy. Během třech týdnů co rekonstrukce v domě probíhala, měli nájemníci možnost vidět jak práce Josefu Myslivcovi a jeho lidem jde od ruky. Systematické a poctivé škrábání všech starých vrstev maleb ze zdí, oklepání všech bolavých a nepěkných míst, opálení olejových maleb, vytrhání starých drátů a zasekání nových. Zvenku domu u vstupních dveří, kde Josef Myslivec oklepal až na cihlu popraskanou fasádu, kterou posléze důkladně napenetroval, všechny překvapil tím, jak bravurně nahodil novou tahanou omítku přesně tak, že perfektně lícuje s tou okolní původní. Zkrátka se mu podařilo přesně napodobit práci zedníků před mnoha lety, takže není vidět žádný přechod mezi původní a novou omítkou a vše tak vypadá zcela jednotně a celistvě a to samozřejmě včetně barev, které nechal odborně namíchat. Po dokončení rekonstrukce se už na chodbách domu zářivě bliští nové štuky, svítí jasná světla a dům voní novotou. Firma pana Myslivce na závěr překvapila i precizně provedeným úklidem. Pozitivní hlasy nájemců domu znějí především od starších dam, které v domě bydlí přes půl století a které si rekonstrukci nemůžou vynachválit a již teď se vedení družstva ptají, kdy se Josef Myslivec se svými lidmi zase vrátí a bude něco dělat. Ještě jednou panu Myslivcovi a jeho spolupracovníkům za provedené práce děkujeme. Za Bytové družstvo Táborská 618, předseda JUDr. Eva Novotná

Svobodová
31.10.2011
Firma REMYS u mne opravovala to, co špatně provedli jiné firmy (Podzimek a syn, RIMINVEST, Hodinový manžel p. Lichý), které ignorovaly mé reklamace. Oceňuji u nich především to, jak se přizpůsobili mým časovým možnostem, že po celou dobu jednali seriózně a brali v potaz má přání a připomínky. Doporučuji.

Jiri Stetina
28.10.2011
Perfektni prace, super kvalita, dodani v terminu. Doporucuji!

V. Juza
10.09.2011
Seriózní a rychlé jednání, kvalitní práce, přiměřená cena. Doporučuji.

Pavel Novak
21.04.2011
S praci pana Myslivce jsem byl velmi spokojen, kvalitne odvedene dilo - rychle a za odpovidajici cenu. Doporucuji!

Vojnarovi
14.10.2010
Jsme neslyšící a sháněli jsme stavební firmu na kompletní rekonstrukci bytu. Na výstavišti(výstava o bydlení) jsme dostali letáky,kde firma Remys nabízela rekonstrukce bytů.Kontaktovali jsme tuto firmu a dohodli jsme se na provedení rekonstrukce.Byt již máme po rekonstrukci.S majitelem firmy panem Myslivcem jsme komunikovali většinou písemně,což pro nás bylo velmi důležité.Byli jsme spokojení s jeho lidským přístupem k nám i dokončením cele rekonstrukce bytu. Doporučujeme!!

BD Holečkova 1044
20.08.2010
Dobrý den, firmu Remys jsme si vybrali pomocí E-poptávky na drobnou opravu vody. S prací i přístupem pana Myslivce jsme byli spokojeni a jsme dosud. Momentálně jsme v jednání o dalších pracích na našem domě. Firmu Remys jsme opět oslovili právě na základě dobré zkušenosti. Spolupráci s touto firmou můžeme vřele doporučit. Za BD Holečkova 1044 Eva Walterová

Remys
zednické a stavební práce zednické a stavební práce drobné řemeslné práce obkladačské práce pokládka zámkových dlažeb zhotovení omítekopravy fasád betonážerekonstrukce bytových jader rekonstrukce staveb montáž sádrokartónů malířské práce hodinový manžel úklidové práce
KONTAKT
Josef Myslivec
Plzeňská 231/10
150 00 Praha 5

IČO: 45006300
DIČ: CZ45006300

E-mail: jmysli@remys-stav.cz
Tel.: +420 773 525 274

   Remys

Josef Myslivec

KDE NÁS NAJDETE
Napsat recenzi