Recenze jiz existuje

Recenze

M. Polívka
03.11.2015
Termín i cena dodrženy. S odvedenou jsem spokojen. Doporučuji.

Martínek
07.09.2015
Chválím velice dobrý přístup, kvalitu odvedené práce, dodržování domluvených termínů a nakonec i cenu. Pana Myslivce mohu doporučit.

Čapek
25.08.2015
Připojuji kladnou referenci k poskytovaným službám p. Myslivce. Rekonstrukce bytové jednotky proběhla přesně podle domluvené zakázky, dokončeno v domluveném termínu a v předem sjednané ceně. Žádné výmluvy na vícepráce, nebo časovou náročnost. Navíc jako bonus opravena poštovní schránka. Oceňuji především všestrannost (šlo o práce zednické, malířské, instalatérské a zámečnické).Po této zkušenosti mohu vřele doporučit.

Tichý Vladimír
29.03.2015
Pan Myslivec pro moji firmu prováděl rekonstrukci dlažby ve vchodu a letní zahrádky. Byl jsem velice spokojen jak s prací tak se vstřícností. Držím se hesla : "Keci nemají cenu", takže nemá cenu se tady rozepisovat, ale můžete si sami prohlédnout jak vypadá jeho práce v Pizzerii U Zeleného krále, Nerudova 37,P1 a nemusíte si u nás ani nic dávat, aby to neznělo jako reklama, ale jen tak se podívat. V.Tichý

Majerovi
03.01.2015
Pan Myslivec mi během vánočních svátků provedl renovaci chodby v panelovém bytě,co jsem potřebovala,zajistil,přivezl a provedl.Je spolehlivý,pracovitý,čistotný.Jsem ráda,že jsem takového řemeslníka sehnala.Doporučuji.L.Majerová.

Frolíkovi
27.11.2014
Pana Myslivce jsme původně volali kvůli výměně dlaždiček v koupelně, nakonec nám postupně dává dohromady celý dům, od fasády, vnitřních maleb, tapet až po dodělávky v kuchyni. Všechny opravy a naše výmysly zvládá na jedničku a vždy ochotně a rychle. Doporučujeme všem, kteří chtějí spolehlivého řemeslníka.

Pavel Novák
22.05.2014
Vážení, chystal jsem se udělat nějaké změny v koupelně a to víte, je vždy problém-neboť upřimně nevíte, na koho narazíte! Já ovšem mě to štěstí, že jsem \"narazil\" na člověka nejen vtipného, klidného, ale hlavně pohodového, A to bylo ze všeho to nejdůležitější-co si budem vykládat, při takové práci nejen můžete, ale i narazíte na špeky, které Vás i vyvedou z míry. A tak se i stalo, ovšem klobouk dolů vyřešil to se šarmem sobě vlastním. Zkrátka, byla to radost jej sledovat, jak si vše vychutnával!!! Díky za to, že jsem měl takovou kliku na výběr řemeslníka Mějte se Novák Pavel

Špaková Jana
21.10.2013
Připojuji se ke všem zákazníkům pana Josefa Myslivce, kteří oceňují jeho spolehlivost, slušnost, všestrannost při provádění velkých bytových úprav i drobných služeb a oprav. Ví si se vším rady. Mohu ho dporučit jak pro rychlost zhotovení zakázky, tak pro nepředraženou cenu za odvedenou práci. Děkuji.

Koleček
27.03.2013
Pan Myslivec je rychlý, slušný, spolehlivý a všestranný řemeslník. Poptával jsem zazdění dvěří plus soubor drobných oprav různého druhu v bytě před nastěhováním. Vše bylo provedeno rychle a bez nedostatků. Mohu pana Myslivce doporučit jako řemeslníka, který respektuje dohodnoutou cenu, dohodnutý termín realizace, a odvádí kvalitní práci. Děkuji.

Jitka Doležalová
27.08.2012
Pana Myslivce jsem našla na portálu www.nejremeslnici.cz. Od první chvíle s ním byla perfektní komunikace, jednání bylo rychlé, bez komplikací, nic nebyl problém, v průběhu realizace jsme měli další a další požadavky a všechny nám byly splněny. Práce probíhaly rychle, s ohledem na okolní zahradu, předem domluvená cena byla dodržena. Na pana Myslivce se rádi obrátíme s dalšími našimi projekty a hlavně ho budeme doporučovat všem svým známým, protože najít tak šikovného, spolehlivého a solidního řemeslníka je v dnešní době velké štěstí.

Remys
zednické a stavební práce zednické a stavební práce drobné řemeslné práce obkladačské práce pokládka zámkových dlažeb zhotovení omítekopravy fasád betonážerekonstrukce bytových jader rekonstrukce staveb montáž sádrokartónů malířské práce hodinový manžel úklidové práce
KONTAKT
Josef Myslivec
Plzeňská 231/10
150 00 Praha 5

IČO: 45006300
DIČ: CZ45006300

E-mail: jmysli@remys-stav.cz
Tel.: +420 773 525 274

   Remys

Josef Myslivec

KDE NÁS NAJDETE
Napsat recenzi