Recenze jiz existuje

Recenze

Brejcha
21.12.2016
V jednom z bytů našeho domu byl specifický problém se vznikajícím zápachem na WC. Problem byl řešen úpravou vzduchotechniky a přetěsněním spojů kanalizačního potrubí. Práce probíhaly ve velmi stísněném prostoru a provedl je pan Myslivec. Všechny práce provedl pečlivě a profesionálně včetně souvisejících úprav elektro a sádrokartonového podhledu. Provedená opatření jsou účinná a problem byl odstraněn. Pozitivní byl i jeho vztah k uživatelům bytu. Pana Josefa Myslivce - REMYS doporučuji.

Eva Volfíková
14.09.2016
Dlouho jsem nemohla narazit na někoho tak přesného, zručného a rychlého jako je pan Myslivec. Je schopen vymyslet okamžité řešení, pokud se vyskytne problém. Mohu všem vřele doporučit. Já sama se na něho opět ráda obrátím.

Alena Předotová
21.08.2016
Pana Myslivce jsem vybrala na základě e-poptávky.Pracoval pro naše SVJ. Pracoval rychle,kvalitně a čistě.Je s ním dobrá komunikace a dodržuje dohody. Vřele mohu doporučit. V budoucnu se opět na tuto firmu určitě obrátím.

Eva Ahlén
11.07.2016
Pana Myslivce jsem nasla na webu a byla to trefa do cerneho! Cokoli me napadlo - od vydlazdeni balkonu az po opravu vypinace - provedl precizne, kvalitne, v dobre cene a s dobrou naladou. Jedine, co mi dela starost je, ze kdyz ho budu hodne doporucovat, bude pak priste mit na me zalezitosti mene casu ;-). Ale ne, nesmim byt sobecka, tak tedy DOPORUCUJU VRELE!

Pavla Rozumková
19.04.2016
Se službami pana Myslivce jsme velmi spokojení, svou práci odvedl rychle a kvalitně, za příznivou cenu. Zcela určitě jej můžeme doporučit!

Pavel Souček
29.03.2016
Pan Myslivec je zručný řemeslník, při práci přemýšlí a komunikuje se zákazníkem o možných řešeních, odvádí kvalitní práci, dodržuje dohody a termíny, v případě nenadálých komplikací si umí poradit. Mohu jen doporučit. Děkuji mu!

T. Stehlík
14.02.2016
Firmu Remys jsme si vybrali pomocí e-poptávky a nelitovali jsme. Pan Myslivec pro naše SVJ prováděl práce všeho druhu. Chválím pana Myslivce pro jeho dobrý přístup k zákazníkovi, kvalitu odvedené práce, dodržování domluvených termínů a cenu, kterou se snaží přizpůsobit požadavkům. Na základě těchto kladných kritérií Vám doporučuji právě pana Myslivce.

Ladislav Randáček
08.02.2016
Vřele doporučuji pana Myslivce po mé zkušenosti. Byl jsem velice spokojený z veškerýma pracema a službama,které pan Myslivec pro mne poskytl.Byl jsem velice spokojený..

J.Melczynská
02.02.2016
S panem Myslivcem jsem velmi spokojená.Několikrát již mi v bytě něco opravoval a vždy si vše předem promyslí a pak dělá.Rychle+kvalitně+čistě.Též pracoval i pro naše SVJ a jsme spokojeni. Doporučuji!

A. Bradáčová
04.01.2016
Firmu Remys jsme si vybrali pomocí e-poptávky. S prací pana Myslivce jsme velice spokojeni a z tohoto důvodu se na něj obracíme kdykoliv je něco potřeba. Mohu jen doporučit!

Remys
zednické a stavební práce zednické a stavební práce drobné řemeslné práce obkladačské práce pokládka zámkových dlažeb zhotovení omítekopravy fasád betonážerekonstrukce bytových jader rekonstrukce staveb montáž sádrokartónů malířské práce hodinový manžel úklidové práce
KONTAKT
Josef Myslivec
Plzeňská 231/10
150 00 Praha 5

IČO: 45006300
DIČ: CZ45006300

E-mail: jmysli@remys-stav.cz
Tel.: +420 773 525 274

   Remys

Josef Myslivec

KDE NÁS NAJDETE
Napsat recenzi