Recenze jiz existuje

Recenze

Karel Bubeník
01.07.2019
Pana Myslivce jsem oslovil po té, co jsem zjistil, že ostatní obkladači z cechu obkladačů ČR jsou vytíženi nebo nabídku odkládali. Pan Myslivec svůj slib jako jediný z cechu dodržel (pokládka dlažby 15 m2 v pražském bytě). Chápal jsem, že musí dokončit své závazky na jiných stavbách. V průběhu prací dobře komunikoval. Slyší na požadavky a představy klienta. Práci odvedl ve výborné kvalitě s max. odbornou péčí dle nejmodernějších technologických postupů a metod. I přes složité pracovní prostředí (řezání dlaždic na balkoně a na společné chodbě) se dokázal přizpůsobit požadavkům sousedů. Myslím, že je možno pana Myslivce zařadit do skupiny řemeslníků s názvem "Zlaté české ručičky". Pozitivní vlastností pana Myslivce je to, že má neustálou snahu se zlepšovat a zdokonalovat ve svém oboru. Dokladem je čerstvé členství v cechu obkladačů ČR. Panu Myslivcovi tímto děkuji. S přátelským pozdravem Karel Bubeník

Martin Danko
19.06.2019
Pana Myslivce jsem oslovil protoze jsem urgentne potreboval zadelat zed ve ktere prasklo odpadni potrubi. Velice ocenuji vstricnost k me urgentni pozadavce. V ten samy den, kdy jsme spolu po prve telefonicky mluvili, pan Myslivec prijel a vse perfektne udelal. Ma velmi profesionalni pristup a vyborne se s nim komunikuje. Dekuji

Hanka
28.02.2019
Pana Myslivce jsem sehnala pres poptavku na internetu. Ma velmi profesionalni jednani a provedena prace odpovida vysokemu standardu vsestaranneho rozsahu (zameren na veskere stavebni prace, upravy od omitek, pres koupelny, podlahy atd). Dekuji panu Myslivci za spolehlivost, peclivost a perfektne odvedenou praci, a take za to, ze i za chodu v byte veskerou praci odveli uplne perfetkne a jeste drive nez bylo domluveno. VRELE DOPORUCIJU, pokud v dnesni dobe hledate poradneho spolehliveho profesionalniho "delnika"!

Brychovi
10.08.2017
Pana Myslivce můžeme vřele doporučit! Prováděl kompletní rekonstrukci našeho bytu a s veškerou prací, provedením i kvalitou jsme naprosto spokojeni. Zvláště pak musíme vyzdvihnout rychlost jednání, spolehlivost, dochvilnost a také fakt, že i během stavebních prací bylo možné bez jakýchkoliv problémů provézt změny oproti původním plánům. Jsme rádi, že v případě dalších stavebních prací víme, na koho se v budoucnu obrátit.

Natália Jastrabová
02.06.2017
Příjemné a profesionální jednání, rychlé vyřízení i komplikovaných požadavků a výsledná kvalita jsou hlavní prvky, proč pana Myslivce doporučujeme a určitě se na něj rádi obrátíme i příště. Jsem mu moc vděčná za ochotu a trpělivost při výběru dlažby a velice zodpovědný přístup při montáži podlahového topení. Rozhodně jeho služby doporučuji.

Iveta Adámková
21.03.2017
Reference mohu jenom potvrdit. Spolehlivý, rychlý, vstřícný.

Jana Najmanová
09.03.2017
Opět jsme byli spokojeni. Naše SVJ již podruhé spolupracovalo s panem Myslivcem a jeho firmou. Dílo bylo provedeno kvalitně dle našich představ. Chválíme též aktivní a pozitivní přístup k řešení problémů.

Eva Brožková
17.02.2017
Pan Myslivec je velmi pečlivý a spolehlivý řemeslník. Prováděl pro mě již nespočet domácích úprav a vždy jsem s ním byla nadmíru spokojená. Kéž by bylo jen více takových profesionálů.

Lenka Hobzová
13.02.2017
Pana Myslivce mohu všem doporučit. Dodržuje termíny, pracuje kvalitně, lze se na všem potřebném domluvit. Vztah k zákazníkovi má vstřícný, o dobrou náladu u něj není nouze. :-)

A.Havlůj
20.01.2017
Ke konci roku 2016 p.Myslivec prováděl rekonstrukci bytového jádra 2+1 v panelovém domě. Jeho profesionální práce a vstřícné jednání k případným korecím mě mile překvapila. Pana Myslivce mohu jenom doporučit.

Remys
zednické a stavební práce zednické a stavební práce drobné řemeslné práce obkladačské práce pokládka zámkových dlažeb zhotovení omítekopravy fasád betonážerekonstrukce bytových jader rekonstrukce staveb montáž sádrokartónů malířské práce hodinový manžel úklidové práce
KONTAKT
Josef Myslivec
Plzeňská 231/10
150 00 Praha 5

IČO: 45006300
DIČ: CZ45006300

E-mail: jmysli@remys-stav.cz
Tel.: +420 773 525 274

   Remys

Josef Myslivec

KDE NÁS NAJDETE
Napsat recenzi